Alexandr Senko: "Влада цинічно знищує Микільську слободку в Києві як..."

Alexandr Senko в facebook:

Влада цинічно знищує Микільську слободку в Києві як історичну місцевість та як територію придатну для людського існування Ми, корінні кияни не були і не будемо резерватами на своїй, кровю политій землі! Об этом сообщает russword.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кличко таки гірший з гірших мерів. Мер, що знищує Київ. Мер, який перетворює наше славне місто на суцільний бардак, що складається з хаотично натиканих курників - висоток та незліченної безлічі торгово-розважальних центрів. Тільки розумово відсталий може забудувати рекреаційн ... у зону на лівому березі Дніпра сто метровими монстрами, що залишають цілий мікрорайон з девятиповерхових будинків в тіні без сонця і повітря. Без звичного для багатьох поколінь жителів мікрорайону видами правого берега з її давньою і величною Києво-Печерською Лаврою! А куди дивиться наш солодкий гарант Ах да, йому не до нас. Він своє бабло примножує ... Яке йому діло до України, до Києва і киян На жаль, вище Рошен Петя Порошенко так і не піднявся.

Скандальне будівництво на Микільській Слобідці не тільки триває, а ще й розширюється. З подачі Ощадбанку виставлені на продаж ділянки прибережні рекреаційні зони вздовж Дніпра. Продається навіть єдина громадська територія мікрорайону біля Дніпра, всім відома як - Зона здоровя! Яке блюзнірство. Маючи зовнішнього ворога з його гібридної війною, ми, жителі мікрорайону, одержали ще і внутрішнього ворога у вигляді нашої міської та центральної влади. Що нам робити Залишається тільки керуватися Конституцією і вводити відповідно до неї пряме народовладдя. А для захисту Микільської Слобідки від внутрішнього ворога, створювати сили самооборони з місцевих мешканців та небайдужих киян!Alexandr  Senko
Alexandr  Senko
Alexandr  Senko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя